main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alari Saar lõi saarlaste värava. Alver Kivi

Alari Saar lõi saarlaste värava. Alver Kivi

Tallinna Kalev III tõi FC Kuressaare duublile esimese kaotuse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
20.04.2019
20:41

Tänavust Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teise liiga hooaega kolme võidu ja viigiga alustanud FC Kuressaare II sai laupäeval võõrsil esimese kaotuse, kui tunnistati JK Tallinna Kalev III 4:1 paremust.

Kui võõrustajad lõid avavärava juba 3. minutil, siis kõik ülejäänud vormistati teisel poolajal. Saarlaste auvärava lõi 79. minutil Alari Saar. “Ei saa öelda, et lõppseis oleks ilus, aga see ei kajasta olukorda väljakul,” rääkis treener Jan Važinski.

“Kalev vääris võitu, aga seda ühe või kahe väravaga. Neil on rohkem kogemust ja rohkem balanssi. Kui noorte kõrval mängivad sellised kogemustega mehed nagu Ando Hausenberg ja Aivar Anniste on lihtsam mängida.”

Jan Važinski hinnangul olid siiski ka tema meeskonnal oma võimalused ja nüüd peab tööd edasi tegema, et vigu tulevikus vältida. “Aga ei olnud murdumist ja ei olnud seda, et võistkond enam ei mänginud,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.