main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Taavi Prei ja Robin Alba treenereid kuulamas. Alver Kivi

Taavi Prei ja Robin Alba treenereid kuulamas. Alver Kivi

Taavi Prei ja Robin Alba valmistuvad hooajaks esimest korda tipptasemel

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.08.2019
09:26

Saaremaa Võrkpalliklubi treeningud teevad esimest korda täismahus kaasa Taavi Prei ja Robin Alba, kes valmistuvad tõsiselt esiliigaks, et ka tänavu hooaeg medalitega lõpetada.

“Päris intensiivsed trennid on, aga hakkab vaikselt harjuma,” märkis Taavi Prei. “Kaks korda päevas trenni teha on minule suur väljakutse. Pärast hommikust trenni väike puhkus ja õhtul jälle edasi nõuab harjumist.”

Keskblokeerija Taavi Prei sõnul tahab ta võimalikult heasse vormi saada, et esiliigas Saaremaa meeskonnaga mõni medal ära võtta. Kindlasti tahab ta olla mänguliselt parem, kui varem ja selle nimel trennides praegu töö ka käib.

Esindusmeeskonnas väljakule saamisse Taavi Prei eriti ei panusta. “Kui, siis mõnel hooajaeelsel turniiril, sest austraallane pole veel kohal. Aga kui vaja, siis olen valmis,” lausus ta.

Nurgaründaja Robin Alba ütles, et tunneb end sellises seltskonnas hästi ja kõik mehed on sõbralikud. “Selline võimalus sellisel tasemel trenni teha on mulle oluline, sest saab hästi areneda ja aitab tulevikus paremaks saada,” lausus Alba, lisades, et jõusaalis pole ta varem treeninguid eriti teinud ja seepärast on potentsiaali palju.

“Tahaks esiliigas ikka medalit saada ja paremat, kui kolmas koht. Meistriliigas ilmselt väljakule ei saa, sest siin on mehi niipalju ja käin nendega lihtsalt treeningutel. Aga esiliigas olen meeskonna liider ja keegi peab seda vankrit vedama.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.