main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aafrika loigus. Ott Tänak facebook

Aafrika loigus. Ott Tänak facebook

Taas tehnikaga hädas olnud Ott Tänak jätkab neljandana

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
27.06.2021
08:33

Autoralli maailmameistrivõistluste Keenia etapil on Hyundail kihutav Ott Tänak enne pühapäeva neljandal kohal, kaotades meeskonnakaaslasele Thierry Neuville’le 2.21 ja kolmandal kohal sõitvale Sebastien Ogierile 1.06.

Läbi päeva kolmandal kohal sõitnud ja konkurentidega vahet vähendanud Ott Tänak ja Martin Järveoja tabasid tehnilised probleemid päeva viimasel katsel, kui vihmasajus jäi Hyundai esiklaas uduseks ja piiratud nähtavusega polnud enam võimalik kiiresti sõita.

„Üldjoontes läks tänane päev üpriski ladusalt, kuid viimasel katsel hakkas kõvasti sadama ja paraku ei toiminud meie auto esiklaasi soojendus, mistõttu oli nähtavus null, kuna esiklaas muutus uduseks,“ tõdes Ott Tänak.

Pidin Martinilt küsima, kuhu tee läheb, kuid sõita niimoodi ülilibedal teel 30 km on võimatu. Pidime jääma seisma, akna puhtaks tegema, et olukorrale kiire lahendus leida. Homme tuleb taaskord väga keeruline päev ja tiimi perspektiivist on oluline, et tuleksime kindlasti lõpuni.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.