main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Suvevolletajaid vihmane ilm ei heidutanud

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.06.2017
08:42

Suvine harrastuvõrkpalli Coolbet Suvevolle II etapp peeti Kuressaare rannas kerges vihmasajus, aga selles hoolimata oli kohale tulnud meeldivalt palju osalejaid. Mehi oli II etapist osavõtmas 30 ja naisi 13, mis on selle hooaja hetke Kuressaare parim osalejate arv.

Meeste arvestuses mängiti kõigepealt alagrupid ja seejärele kohamängud. A-alagrupist väljus võitjana meeskond Lepp, kes teistele palju sõnaõigust ei andnud. Teisena lõpetas Mai esindus ja need kaks võistkonda edenesid ka poolfinaalidesse. B-alagrupist tuli võitja välja Pruuli meeskond, kellel järgnes Levisto meeskond.

Alagruppide kolmandad kohad mängisid omavahel 5.-6. koha kohtumise, kus Tiitsaar võitis Auna esindust 21:17. Täpselt sama tulemusega lõppes ka 7.-8. koha mäng, mille Aaviku trio mängis üle Torni. Poolfinaalid oli väga põnevad, kus pikki pallivahetusi jätkus igale maitsele.

I poolfinaalist tagas omale pääsu finaali võistkond Lepp, kes alistas Levisto 21:17 skooriga. II poolfinaalis oli aga meeskond Mai üle Pruulist samuti 21:17 tulemusega. 3.-4. koha kohtumisest tõmbas aga pikema kõrre Pruuli esindus ja seda Levisto üle 22:20. Finaalkohtumine oli aga mõlemale meeskonnale suurte tõusude ja mõõnadega. Mai sai ette 5:0 ja 11:6, aga seejärel Lepa esinduse südikas mäng, nii kaitses kui rünnakul ,tõi neile hulganisti punkte ja asuti ise finaalis 16:12 juhtima. Kaotusseisu jäänud Mai aga ei olnud veel alla andnud ja 22:20 tulemusega võideti finaal ja teeniti Coolbet Suvevolle Kuressaare II etapi parimad auhinnad, mille oli sellel korral välja pannud Toode AS.

Naistearvestuses mängiti kõik ühes alagrupis, kus kõik said üksteisega mõõtu võtta. Teist etappi järjest jäi kõigile alistamatuteks naiskond Mesila, kes pingelistest kohtumisest alati suutis võitjana välja tulla ja seda 2:1 tulemusega. Teisena lõpetas Järvalti võistkond ja poodiumi kolmandale reale tuli Iloste trio. Ainsana jäi Coolbet Suvevolle Kuressaare II etapil võiduta Selbergi naiskond.

Meeste paremusjärjestus:

 1. koht: Mai – (Sander Mai, Raivo Kaseorg, Tom Torn ja Evon Laanemaa)
 2. koht: Lepp – (Cris-Karlis Lepp, Sander Tiits ja Janek Reinaru)
 3. koht: Pruul – (Sulavi Pruul, Egert Andrejev, Siim Rantanen ja Joonatan Usin)
 4. koht: Levisto – (Ott Levisto, Robin Alba, Johan Vahter ja Jüri Suur)
 5. koht: Tiitsaar – (Mart Tiitsaar, Karl-Erik Tänav, Mart Kristjan Pitk ja Urmo Saar)
 6. koht: Aun – (Hardi Aun, Heiki Sink, Arthur Pärn ja Andre Sõrm)
 7. koht: Aavik – (Gunnar Aavik, Kristjan Lepp ja Guido Aavik)

8.koht: Torn – (Kerdo Torn, Alari Saar, Kaarel Kööp ja Mart Vahter)

Naiste paremusjärjestus:

 1. koht: Mesila – (Andra Mesila, Elsa Putku ja Kristel Sild)
 2. koht: Järvalt – (Janne Järvalt, Kadri Aru, Margit Lepp ja Leana Vahter)
 3. koht: Iloste – (Eveli Iloste, Cristin Lepp ja Inga Tasane)
 4. koht: Selberg – (Marju Selberg, Piret Põlder ja Krislin Heinsoo)
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.