main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiste kolm paremat. Saaremaa Võrkpalli Liit

Suvevollega on selleks korraks ühelpool

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.07.2023
09:15

Kaheksa nädala jooksul osales 30 nais- ning 45 meesmängijat.

Viimase etapi võitnud naiskonnas mängisid Piret Põlder, Maria Varik, Gerli Gull ja Anna Kattel, meeskonnas mängisid Guido Aavik, Arthur Pärn ja Mart Vahter.

Aga kuna tegu oli siiski viimase etapiga, siis said selgeks ka võistluse koondvõitjad. Naiste esikolmik: 1. Piret Põlder 96, 2. Grete Aavik 94 ja 3. Mariete Järvelaid 88 punkti. Meeste esikolmik: 1. Guido Aavik 94, 2. Kristofer Johannes Arula 81 ja 3. Urmo Saar 80 punkti.

Kogu Kuressaares mänginud volletajate koondtabel on leitav siit:

SUVEVOLLE 2023

SUVEVOLLE 2023

Aitäh ka köõkidele sponsoritele ja toetajatele, kes nende 8 nädala jooksul meie parimaid mängijaid hea&paremaga premeerisid vöi teistmoodi kasuks olid:

volley.ee (EVF), NIVEA, Sokisahtel, Pähklinäpp, Coop Saaremaa, Beautiful Me rullmassaaž, Uustla talu, Aadama Mesindustalu, Pähkla vähi- ja kalakasvatus.

Ja meie usinad korraldajad – Cristin Lepp (peakorraldaja), Kristel Sild, Krislin Heinsoo, Kristi Põld – absoluutselt kõik mängijad teevad teie ees samuti sügava kummarduse.

Kohtume tuleval nädalavahetusel, kui toimuvad 2023. aasta Saare maakonna meistrivõistlused rannavolles.

Saaremaa Võrkpalli Liit

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.