main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Paremad. Saare Golf

Paremad. Saare Golf

Suvemängude esimene golfivõit Saaremaale

Kategooriad: Eestimaa Suvemängud
Autor: Alver Kivi
11.07.2015
16:09

Golf on Eestimaa Suvemängudel esimest korda selleks korraks mängitud ja paremad selgunud, vahendab Saare Golf.

Reedesel võistlusel jagus põnevust hiliste õhtutundideni! Meeste arvestuses tuli esimeseks Jüri Tiitus (Saaremaa Golfiklubi), teiseks Kaupo Pastak (Saaremaa Golfiklubi) ja kolmandaks Joel Rothberg (Niitvälja Golfiklubi).

Naiste arvestuses tuli esimeseks Anne Eskelinen (EGCC), teisele kohale võitles end Chinglek Apawan (EGCC) ja kolmandaks Riina Paluvee (Saaremaa Golfiklubi). Maakondlikud arvestuses tuli esimeseks Harjumaa (Anne Eskelinen, Chinglek Apawan, Joel Rothberg, Janar Tomessoo, Rain Uusküla) ning teiseks Saaremaa (Tiiu Jõgi, Aile Rahu, Kaupo Pastak, Peeter Rauniste ja Jüri Tiitus).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.