main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas meeskond. saaremaajk.ee

Võidukas meeskond. saaremaajk.ee

Superkarikas 2017 võitis Torgu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
14.06.2017
12:11

Kuressaare kunstmuru staadionil kohtusid “vanad rivaalid” FC Taritu ja Torgu selgitamaks välja Saaremaa jalgpallimeistrite Superkarika 2017 võitjat.

“Mäng mõlemalt poolt alles veel rabe ja erilist silmailu pealtvaatajatele vist ei jätnud. Kuid poisid püüdsid, andsid endast parima ja lõpuks ka õnnefaktor meie poolel,” võttis mängu lühidalt kokku Torgu kapten Marion Toompuu.

Poolaja võitis küll viimasel minutil löödud väravast FC Taritu, kuid Torgu suutis viigistada teisel poolajal mänguseisu 1:1-le. Penaltiseerias olid Torgu mehed “kindlama jalaga” lüües 100% tabamusega. FC Taritule lipsas sisse aga üks eksimus ja nii krooniti peale kahte hooaega taas Saaremaa jalgpallimeistrite Superkarika võitjaks Torgu meeskond.

Jalgpallimeistrite Superkarika võitja Torgu meeskond: Priit Tiitson (VV), Marion Toompuu (C), Priit Post, Priit Vanem, Reigo Äär, Marko Saar, Karl Riim, Alari Saar, Andri Altmäe, Marcus Põder, Aivar Jäns, Priit Suluste, Raimo Kaljulaid, Miikael Tuus.

Mängu kasulikumaks mängijaks tunnistati Alari Saar (Torgu)

Korraldaja Saaremaa JK aameraaS tänab koostööpartnereid: BEST BEANS OÜ, SAAREMAA SPORDILIITU, SAARTE INVESTEERING OÜ ja KULKA SAAREMAA EKSPERTGRUPPI.

www.saaremaajk.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.