main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Summus Capital toetab Grete Gulli

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
20.11.2022
09:30

Eesti noorte tennisemeistrivõistluste hõbemedalistid Grete Gull ning Georg Strach said kumbki Summus Capitalilt 2000-eurose preemia.

„Tennis on ajalooliselt olnud üks Eesti spordi lipulaevadest, ning meil on hea meel näha, kuidas tulevane põlvkond hoiab kõrget taset ning pürgib maailmatippu. Seda näitavad Grete ja Georgi viimase aja saavutused – mõlemad said suve lõpus toimunud meistrivõistlustelt uhked medalid kaela. Usume, et see on alles algus, soovime neile jätkuvat tähelendu ja jätkame nende toetust ja kaasaelamist,“ ütleb Summus Capitali nõukogu esimees Boriss Skvortsov.

„Erasektori toetus ja usk Eesti tennisesse on see, mis aitab noorsportlastel liikuda edasi uute saavutuste poole. Oleme tänulikud Summusele toe eest ja jätkame uhkusega koostööd,“ ütleb Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint.

Mullu oktoobris allkirjastasid Eesti Tennise Liit ja Baltikumi kommertskinnisvaraettevõte Summus Capital lepingu, mille kohaselt toetab Summus Capital järgnevatel aastatel Eesti noortetennist püsivalt.

Autasustamine toimus 10. novembril, 2022 tenniseaasta auhinnagala raames.

Eesti Tennise Liit

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.