Suluste – Himmist Kuressaare Cupil poolfinaalis

Kategooriad: Tennis
10.06.2018
08:31

Reedest laupäevani tennisekeskuses mängitud Kuressaare Cupi tugevaima tasemega turniiril Pro liigas jõudsid Priit Suluste – Ivar Himmist poolfinaali.

A-alagrupis võitis koos Martin Karisega mänginud Rauno Gull Mihkel Koppel – Andrus Uudmäe 6:4, 6:4 ja Martin Randpere – Jevgeni Smirnovi 6:7, 6:3, 10:7, millega võitsid alagrupi. Veerandfinaalis jäid nad paraku 2:6, 7:6 (5), 8:10 alla Chritsopher Klettenberg – Raido Rätsepale.

C-alagrupis said esikoha Ivar Himmist – Priit Suluste,kes võitsid 6:4, 7:5 Christopher Klettenberg – Raido Rätsepa ja 6:7, 6:3, 10:2 Riho Kallus – Armand Levandi. Veerandfinaalis võitsid nad Martin Randpere – Jevgeni Smirnovi 6:1, 6:2, kuid kaotasid poolfinaalis Silver Karjus – Morten Ristlaidile 3:6, 6:4, 8:10. Turniiri finaalis võitsid Ott Ahonen – Priit Pihl Karjus – Ristlaidi 7:5, 6:1.

Naiste turniiri finaalis võitsid Katri Jürisson – Mirjam Umb 2:6, 6:1, 10:4 Anneli Milli – Kristel Vähejausi. Meeste esiliiga võitsid Heino Tiidus – Olari Tiidus 5:7, 6:4, 10:8 Jaan Härms – Indrek Petteri. Segapaarismängus võitsid Margus Jupitov – Jane Taaber finaalis Vello Kiil – Marie Kuivjõgi 6:4, 6:2.