main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sulgpallkõigile Kuressaare. Eesti Sulgpalli Liit

Sulgpallkõigile Kuressaare. Eesti Sulgpalli Liit

Sulgpalli kooliprojekt pani õpetajad sulgpalli mängima

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
02.11.2017
08:16

Teisipäeval külastas Kuressaare Spordikeskust Eesti Sulgpalliliidu kooliprojekt „Sulgpall kõigile“. 

Algatuse eesmärk on viia sulgpall kõikidesse Eesti koolidesse ja anda igale lapsele võimalus selle põneva ja lõbusa alaga tutvust teha ning aidata nii kaasa noorte liikumisharjumuste edendamisele.

Kuressaares võttis õpetajatele suunatud koolitusest osa 14 Saaremaa õpetajat.

„Sulgpall kõigile“ keskmes on koolitused kehalise kasvatuse õpetajatele, mis annavad osalejatele teadmisi sulgpalli mängust ning koolis sulgpalli tundide kavandamisest.

Kohal olnud õpetajad said kinnitust, et sulgpalliga on kerge alustada ja mängust rõõmu tundmiseks piisab kõige esmastest oskustest. Sulgpallipäev näitas ka, et kuigi mäng on lõbus, annab see ühtlasi tõhusa füüsilise koormuse lühikese ajaga ning paneb tööle erinevad lihasgrupid.

Kõik õpetajad said mängulise päeva lõpus eesti keelsed sulgpalli algõpetuse raamatud, mille abil tulevikus koolitunde planeerida ning iga kool läks koju reketeid, palle ja sulgpallivõrke sisaldava sulgpalli varustuse komplektiga.

„Sulgpall kõigile“ on Rahvusvahelise Sulgpalliliidu algatus, mida on tänaseks edukalt ellu viidud rohkem kui sajas riigis üle kogu maailma. Kolmandat aastat järjest on „Sulgpall kõigile“ ka Eestis. Eelmisetel aastatel jõudis sulgpall rohkem kui 150 Eesti kooli ning koolitustel osales pea 300 õpetajat. Projekti aitavad Eesti Sulgpalliliidul läbi viia Eesti ettevõtted Europark ja Kirjastus Koolibri.

Eesti Sulgpalliliidu tegevjuht

Renna Unt

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.