Stiiven Sirgo väravavahi debüüt tõi duublile võidu

Kategooriad: Jalgpall
04.08.2018
17:15

FC Kuressaare II võõrsil mängitud Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga kohtumises Türi Ganvix JK vastu pidi väravasuule asuma ründaja Stiiven Sirgo, kelle debüüt uues ametis tõi meeskonnale 4:2 võidu.

“Ma arvan, et teistel väravavahtidel läheb mänguaja saamisega raskeks, sest Stiiven tegi väravas väga hea mängu ja tema panus võitu oli väga suur,” rääkis meeskonna peatreener Sander Viira.

“Üldse oli täna enne kohtumist kuidagi hea tunne ja peavalu oli varasemate mängudega võrreldes vähem, kuigi mõni mees tegi oma debüüdi. Kõik mehed andsid endast maksimumi ja olen sellega väga rahul.”

FC Kuressaare asus kohtumist Reivo Vinteri väravast 1:0 juhtima, kuid siis lasti võõrustajatel lüüa kaks väravat ja saarlased avastasid end hoopis 1:2 kaotusseisust. Ometi suudeti poolaeg Reivo Vinteri penaltist ja Kaarel Kööpi esimesest väravast duubli eest 3:2 võita.

Teisel poolajal lõi oma esimese värava ka Kristjan Moorats ning asjad hoiti kontrolli all. Kuigi vastane oli närvis suudeti kõik momendid enda kasuks pöörata ja vasturünnakutest ka teravaid olukordi luua. “Iga mees pani eelmise mänguga võrreldes kindlasti juurde,” kiitis Sander Viira oma mängijaid, kes hindas võitu positiivseks ja emotsionaalses mõttes.