main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Steven Kalf teisena finišis. Erakogu

Steven Kalf teisena finišis. Erakogu

Steven Kalf Prantsusmaal teine

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
09.04.2018
08:21

Pühapäeval sõidetud GP Bologne saavutas ASPTT Nancy meeskonda esindav jalgrattur Steve Kalf teise koha.

Võistlus kulges algusest peale rünnakute rohkelt, teiste hulgas oli aktiivne ka Steven Kalf, kuid kõik äramineku katsed olid tulutud. Paar ringi enne lõpu lasti lõpuks minema viie liikmeline punt, kus Steven Kalfil oli oma tiimikaaslane sees. Taga  tehti vahelduva eduga tööd ja rünnakuid. Saarlane oli valmis kaasa minema. Viimasel ringil oli punt juba päris väikseseks jäänud ja ees olevad jooksikud olid väga lähedal.

“Peale küngast ründas üks konkurent ja ma järgnesin temale, peale mida ma panin ise rünnaku temale otsa ja hakkasin püüdma jooksikuid,” rääkis Steven Kalf. “See oli umbes 3 km enne finišit. Ma sain pundi eest kätte 1 km enne lõppu ja mu tiimikaaslane vedas mind lõpus lahti, kuid kahjuks seoses sellega, et pidin esimesse punti järgi sõitma olin palju oma varudest ammendanud ja finišis mul esimese mehe vastu jalga ei olnud enam. Olin verdi enam kui rattapikkusega maas esimesest mehest ja teised taga suurema vahega.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.