main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sten Reinkort rünnakul. Allan Mehik

Sten Reinkort rünnakul. Allan Mehik

Sten Reinkort valiti Premium liiga parimaks ründajaks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.11.2022
11:28

FC Kuressaare kasuks 15 (4 penaltist) väravat löönud Sten Reinkort valiti jalgpalli Premium liiga parimaks ründajaks.

„See pole üllatus,“ rääkis Kure peatreener Roman Kožuhhovski. „Kõik meie mehed aitasid seda selles ja kindlasti on Steni parimaks valimine kompliment kogu meeskonnale. Vaid ühiselt on võimalik saavutada edu.“

Kožuhhovski sõnul tuli tal eelmisel hooajal FC Flora pingil istunud Sten Reinkortiga teha palju tööd just mentaalselt. „Nägin Stenil palju tugevaid külgi, mida ta ei kasuta. Ütlesin talle, et kui hakkad neid kasutama saad paremaks, kui ei hakka, siis ka paremaks ei saa,“ märkis peatreener.

Roman Kožuhhovski hinnangul on Sten Reinkorti tugevuseks kiirus ja head füüsilised eeldused. „Kui Sten on näoga vastase värava poole, siis on ta ohtlik,“ selgitas peatreener, lisades, et kui ta ründaja on näoga oma värava poole, siis pole ta efektiivne. „Steni palli kontrollimine pole tema kõige tugevam külg. Ta teab seda ja peab siin palju juurde panema. Sten teab ise, mida oma mängus on vaja parandada.“

Kožuhhovski sõnul peab Sten Reinkort tänama kogu meeskonda, aga eriti oma ründepartnereid Mattias Männilaant, Otto-Robert Lippu ja Sander Lahte. „Eks igal mängijal ja ründajal on olemas oma isiklik ego, kuid ta peab oskama seda kontrollida, et olla võimalikult kasulik meeskonnale,“ tõdes ta.

Sten Reinkorti sõnul ta FC Kuressaares ilmselt ei jätka ja jätkab uues meeskonnas. Roman Kožuhhovski ütles, et kui ta läheb edasi tugevamasse meeskonda, siis on see positiivne ja räägib sellest, et Kures on tehtud õigeid asju.

„Aga meil saaks ta minna veel paremaks,“ märkis Roman Kožuhhovski. „Ma austan oma tööd, tean Steni tugevusi ja nõrkusi, seepärast usun, et ründajana on tal veel arenguruumi.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.