main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Spordivaldkonnale eraldati kriisiabi

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
31.08.2021
09:06

Spordivaldkonnale jagati kolme kriisiabi vooru raames Eestis kokku 536 757,93 eurot. Toetust said meistriliigad klubid, liikumisharrastuse ürituste korraldajad ning sisespordiobjektide valdajad.

„On oluline, et Eesti inimestel oleksid head võimalused liikuda ja trenni teha. Selleks et saaksime olla kehaliselt aktiivsed ja lemmikvõistkondadele kaasa elada, pean oluliseks, et toetame neid spordikorraldajaid, keda viirusest tingitud piirangud enim mõjutanud on,“ ütles kultuuriminister Anneli Ott.

Sisespordiobjektide valdajate toetusele vastavaks tunnistati 103 spordiobjekti valdaja 139 spordiobjekti ja nende koosseisus oleva 296 sportimispaika. Abi määrati 103 spordiobjektide valdajale kogusummas 319 199,93 eurot. Kuressaares said toetuse Spordiklubi JõuMees  Kudjape jõusaali tarvis 185 ja võimlemisklubi Pärl Rootsi tänava võimlemissaali jaoks 138 eurot.

Meistriliigade jätkusuutlikkuse toetuse täiendav taotlusvoor oli juba teine, kus kompenseeriti sportmängude meistriliiga spordiklubide põhitegevusega seotud kulusid, mille katmiseks planeeritud tulud olid valitsuse kehtestatud piirangute tõttu pealtvaatajateta toimunud võistluste tõttu oluliselt vähenenud. Kokku jagati kriisiabi 95 663 eurot. FC Kuressaarele eraldati 1710 eurot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.