main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Perekond Liitmäe. Allan Mehik

Perekond Liitmäe. Allan Mehik

Spordiperekond on perekond Liitmäe

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
01.01.2022
10:07

Kuressaare kultuurikeskuses toimunud spordiaasta pidulikul lõpetamisel tunnustati parimaid ja jagati välja Saaremaa spordiliidu eripreemiad. Aasta 2021 spordiperekonnaks on Liitmäe (Raido, Kairi, Rauno, Kardo ja Jarko).

Eesti Olümpiakomitee annab alates 2009. aastast välja igas maakonnas preemia „Aasta sportlik perekond“, mille valivad maakondlikud spordiliidud. Saare maakonna 2021. aasta sportlikus perekonnas kasvab kolm poissi: Rauno, Kardo ja Jarko, kes ei oska päeva ette kujutada ilma sportimiseta.

Selles on neile suureks eeskujuks pereisa Raido, kes nooruspõlves tegeles aktiivselt kergejõustiku ja võrkpalliga, aga täna leiame ta pärast tööpäeva suusatamas või rattaga sõitmas. Ka pereema Kairi on aktiivne liikumisharrastaja ning alati on vanemad toeks oma laste treeningutel ja võistlustel. Pere vanima poja Rauno lemmikspordiala on kergejõustik, keskmine poeg Kardo tegeleb võrkpalliga ja noorimast pojast Jarkost paistab sirguvat tubli korvpallur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.