main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Spordiliit annab välja oma kalendri

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
30.10.2018
08:11

Kui traditsioonilist kultuuri- ja spordikalendrit paberil tänavu ei ilmu on maakonna spordiliit võtnud nõuks enda 2019. aasta kalender siiski välja anda.

Saaremaa spordiliidu juhatuse esimees Kalev Kütt ütles, et kuigi spordiliidu kodulehel elektroonilist kalendrit kogu aeg peetakse, otsustas juhatus siiski ka paberkandjal selle välja anda ning nii on järgmise aasta kalendris ainult spordisündmused ja –pildid.

Kuna sellise kalendri väljaandmine on suhteliselt kallis, siis on tiraažiks arvestatud 200 eksemplari, mida jagatakse kõigile liikmesklubidele ja kui jääb üle siis ka teistele spordiorganisatsioonidele. Kalendri välja andmise kulud katab spordiliit oma vahenditest. Maksumust ei oska Kalev Kütt veel öelda, aga kui igal aastal on kultuuri- ja spordikalendrit toetatud 400-500 euroga, siis tahetakse jääda sama suurusjärgu juurde.

Kalev Küti sõnul sõltub kalendri ülevaatlikus spordiklubidest, kes enda võistlused ja toimetamised selle jaoks esitavad. „Kui elektrooniliselt on võistlused konkreetse kuupäeva ja kellaajaga, siis kalendris on vähemalt kuu täpsusega. Kuna on ainult sport, siis saame ka mõned üritused kultuuri arvelt rohkem panna,“ lausus ta.

Spordikalendri koostamine hetkel käib ja seal tuuakse eraldi välja võistluskalender ja tähtpäevad. Spordiklubidelt oodatakse infot nii suuremate ürituste (vabariikliku ja maakondliku tähtsusega), kui ka väiksemate, piirkondliku tähtsusega ürituste kohta. Kui täpset kuupäeva veel ei tea, siis saab ürituste infot jagada kuu täpsusega. Tähtpäevade kalendrisse palutakse märkida vähemalt maakondliku tähtsusega isikute juubelid: 50, 60, 65, 70, 75, 80, jne.

Kuna seekord valmib ainult maakonna spordikalender, siis on väga oodatud toredad spordifotod erinevatelt üritustelt. Infot oodatakse e-postiaadressile info@saaresport.ee. Kalendrit saab täita hiljemalt 12. novembrini.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.