main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond on mänguks valmis. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võistkond on mänguks valmis. Saaremaa Võrkpalli Liit

Spordikooli võrkpallitüdrukud võistlustules Tallinnas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
22.10.2018
16:45

Saaremaa spordikooli U16 tüdrukud mängisid 19.-20. oktoobril Tallinnas Eesti võrkpallikarikavõistluste  tsooniturniiri, kus vastasteks olid Tartu SS Kalev, Jõgeva/Torma  ja Selver /Tallinna  III, II, IV võistkond.

Esimesel päeval olid vastasteks Tartu, Jõgeva ja Selver/Tallinna I võistkond.  Kõigilt neilt võistkondadelt tuli vastu võtta kaotus 0:2.  Nende võistkondade vastu jäi saarlastel puudu  oskustest ja  mängukogemusest. Saaremaa Spordikooli treener Ene Kask: „Meil on noor võistkond ja mängis kokku alles oma esimest tiitlivõistluste turniiri, aga kohati oli päris toredat võitluslikku mängu.”

Teisel päeval olid saarlaste vastasteks Selveri II, III ja IV võistkond. Need vastased olid oma mängutasemelt ja oskustest Saaremaa Spordikooli neidudega ühel tasemel. Nendest mängudest suudeti võita Selver IV võistkonda 2:0, aga teistele jäädi 1:2 alla. „Meid vedas alt nn“ võistlusnärv“. Otsustavatel hetkedel tegime ise lihtsaid vigu või jätsime hoopis pallid vastu võtmata” täpsustas Kask kaotuse tagamaid.

Neidude järgmine turniir toimub 1.-2. detsembril, kui mängitakse Eesti Karikavõistluste III finaalgrupis. Ene Kase sõnul on trennis kindlasti vaja teha tõsist tööd, et järgmisel võistlusel olla tugevam ja osavam.

Tüdrukute võistkonnas mängisid: Annabel Mertsalu, Triinu-Liis Toom, Kaari Liis Pihel, Katrin Teng, Gethe- Maria Roomets, Merili Haak, Geidi Tasane, Kirke Viik ja Kätriin Allik.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.