main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marko Kaljuveer tutvustas golfi arenguid. Irina Mägi

Marko Kaljuveer tutvustas golfi arenguid. Irina Mägi

Spordikohvikus räägiti spordist

Kategooriad: Spordipealinn
Autor: Alver Kivi
08.03.2015
10:05

Rüütli Spas toimunud Suures Spordikohvikus esinesid tunnustatud sporditegelased ja vaeti ühiselt erinevaid arengusuuni.

Spordipealinn 2015 ja tervisenädala Wellfest raames korraldatud Spordikohvikus oli koos paarkümmend huvilist, kellele tunnustatud jooksutreener Harry Lemberg rääkis jooksutrenni tarkustest, Marko Kaljuveer avas golfimaailma telgitaguseid, Toomas ja Teele Sepp rääkisid rallikultusest nii maailmas, kui ka Eestis.

Lisaks vaeti ühiselt Kuressaare linnajooksu atraktiivsemaks muutmise võimalusi ja Kristo Reinsalu tutvustas värskelt ilmunud raamatut “Eesti jooksjate lood.”

Spordiaasta MTÜ eestvedaja Ott Pärna sõnul on spordikohvikud varem toimunud Tallinnas, kus on esinenud näiteks Jaak Mae, Erki Nool, Indrek Kelk jt. „Üritused on olnud alati väga populaarsed ja saanud inimestelt sooja vastuvõtu. On ütlemata tore, et Wellfesti ja Spordipealinna raames toimus esimest korda selline ettevõtmine ka Saaremaal,“ ütles Pärna.

Aastal 2015 kannavad Eestimaa Spordipealinna tiitlit Saaremaa ja Muhu. Seda tiitlit kannavad ühiselt kõik Saare maakonna omavalitsusüksused. Idee taga on Eesti spordiringkonnad, Spordiaasta MTÜ, KÜSK jt. Spordipealinna eesmärk on laiendada liikumisharrastuse kandepinda üle Eesti, viia aasta jooksul ühes Eestimaa piirkonnas spordielu tuntavalt edasi ning teha maakond üle-eestiliselt ja positiivsest küljest nähtavaks.

Vaata: www.spordipealinn.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.