main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marko Pärnpuu ja Marko Lelov jalgpallistuudios. Eesti Jalgpalli Liit

Marko Pärnpuu ja Marko Lelov jalgpallistuudios. Eesti Jalgpalli Liit

Spetsialistid hindasid Kure mullusest tugevamaks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.03.2021
09:20

Jalgpallitreenerid ja kommentaatorid Marko Pärnpuu ja Marko Lelov tõdesid Premium liiga pidulikul avamisel, et FC Kuressaare kokku mänginud koosseis on tasemes kindlasti juurde pannud.

Roman Kožuhhovski käe all on FC Kuressaare nüüd aasta treeninud ja meeskond on suuresti mullusega võrreldes säilinud. „Ma arvan, et vundament on eelmise aastaga võrreldes kindlasti tugevam,“ lausus Marko Pärnpuu.

„Koos treenimise ja koos mängimise eelis tuleb neile kasuks uuel hooajal. Ülemäära optimistlik ma siiski pole, et pakuksin Kuret Top 5.-6. kohale, aga ma arvan, et nad on koos peatreeneriga aasta läbi teinud ja enam-vähem saadakse hästi aru, mida peatreener tahab ja see annab neile teatud tugevuse.“

Roman Kožuhhovski poolt propageeritud agressiivne mäng ja üle välja pressing tõi aga mullu meestele palju kollaseid kaarte, mis hooaja lõpus hakkas mängukeeldudega meeskonna sooritusele mõju avaldama.

„Eks need numbrid näitavad seda, et liigas ei ole kerge olnud ja kaotada ei taheta, selles võtmes on need kaardid tulnud pluss siis see, et peatreener nõuab agressiivset pressingut,“ rääkis Marko Lelov.

„Kogemust aasta võrra on all ja iga mees peab ise tegema analüüsi. Treener ei saa kindlasti öelda seda, et teeme pressi, aga võtke rahulikumalt. Pigem on vaja mängijate peades leida tasakaal, kuidas pressingusse minna ja sealt puhtana välja minna.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.