main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sõideti Kihelkonna rahvaralli

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
07.07.2019
00:46

5-6. juulil toimunud Saare Fishexport Kihelkonna Rahvarallil asus Thule Motorspordi ridades starti lausa 25. ekipaaži.

Reedel valitsenud keerulised ilmaolud vahetusid laupäevaks ilusa sooja suveilmaga. Võistlusel olnud 11. kiiruskatset õnnestus kõige kiiremini läbida Henri Pihelil ja Jüri-Bruno Asaril. Neile kuulus nii ralli absoluutvõit, kui ka klassi 4WD esikoht, vahendab Saaremaa Tehnikaspordi klubi.

Teised olid Lauri Kotkas – Karl Koort ja kolmandad Fred Siimpoeg – Martin Moondu. Vahepeal kohti kaotanud Kaino Traumann – Riivo Mesila tõusid lõpuks korralikule seitsmendale kohale. Klubi kõige kiirem 2WD ekipaaž Tauri Nõgu – Priit Nõgu võitles end absoluudi 9. kohale ja klassi 2WD-S olid nad teised.

2WD-V klassi võit kuulus peale pikka ebaõnneseeriat Magnus Lepale ja Maria Travele.

J16 poodiumil said seista Karl-Kenneth Neuhaus – Inga Reimal. Tehniliste probleemide kiuste kolmas koht. Naiste arvestuse teised Aira ja Ain Lepp, kolmandad Aneta Lepp – Neeme Koppel.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.