main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib saarlaste värava all. Alver Kivi

Mäng käib saarlaste värava all. Alver Kivi

SJK aameraaSile finaalis kindel kaotus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
14.11.2021
08:55

Jalgpalli Rahvaliiga A-tasandi finaalis kaotas SJK aameraaS FCP Pärnule kindlalt 2:8.

Tallinnas Sportland Arenal mängitud kohtumises viis Garel Muul saarlased küll juba 2. minutil 1:0 juhtima, kuid siis võttis vastane initsiatiivi lõi kaheksa vastuseta väravat. Saarlaste poolel tegi 87. minutil skoori Timmo Toll.

Mõlemad meeskonnad mängisid tänavu samas alagrupis. Esimeseks mänguks Kuressaares andsid pärnakad loobumiskaotuse, kuid kodumäng võideti 4:1. Finaalturniiril võitis SJK aameraaS JK Saare Latte 6:2, Kohtla-Nõmme 2:1 ja FC TRT77 / RA BBQ-d 6:1.

Finaalis mängisid: Priit Tiitson, Risto Kaseorg, Jaanis Kannik, Kevin Pärn, Meigo Kaare, Garel Muul, Marcus Põder, Timmo Toll.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.