main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Silver Vahstein laineid murdmas. Riina Ramst

Silver Vahstein laineid murdmas. Riina Ramst

Saaremaa Merispordi Seltsi regatilt kaks esikohta

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
05.06.2017
08:49

Pühapäeva õhtul lõppes Roomassaares Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, mis on ka Eesti meistrivõistluste etapp.

Kui reedel tugeva tuule tõttu vee peale ei mindudki siis laupäeval ja pühapäeval said sõidud peetud. Laupäeval puhus tuul 8-10 m/s ning puhanguti rohkemgi, pühapäeval aga peeti võistlust vaikses tuules.

Saarlastel õnnestus hästi purjetamine klassis Laser 4,7, kus esiviisikusse mahtus kolm kohalikku purjetajat – võitis Silver Vahstein, neljanda koha saavutas Henri Paomees ning viies oli Daniel Rüütel.

“Eesmärgid said täiega täidetud,” tunnistas Silver Vahstein pärast finaalsõitu. “Ma pole nii õnnelik enne veel olnud. Start oli minu jaoks okei, aga siis sai konkurent sõidus eelise ja arvasin, et pean ringi tegema, aga ei. Seepärast oli kogu sõidu viimane ja kui ma lõpus esikoha sain oli see minu jaoks täiesti ootamatu.”

Formula purjelaual saavutas regati võidu Tristen Erik Kivi Saaremaa Surfiklubist Timo Runge (Team Mahe) ja Peeter Kaski (Team Extreme) ees.

“Tulemustega olen väga rahul, võitsin kõik viis sõitu, mis peeti,” rääkis Tristen Erik Kivi. “Võistlus oli ise üsnagi raske, kuna ilm oli külm ning seetõttu tekkis kätes ja jalgades krambid.”

Zoom8-l oli saarlastest parim Martin Vesberg, kes lõpetas 7. kohaga.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.