main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tulistamise esikolmik. Urmo Auväärt

Tulistamise esikolmik. Urmo Auväärt

Siim Sooäär tegi petankis duubli

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
31.05.2020
15:12

Lõpuks said ka petankerid oma lemmikalaga võistlusolukorras jätkata ja üleile Eiklas alustati esimeste välisturniiridega. Saaremaa petanki 2020. aasta karikavõistluste sari alustas juba talvekuudel ja nii jõuti sisetingimustes ära pidada viis etappi. Saaremaa petankiklubi oli võistlusi planeerinud ka märtsi ja aprillikuusse, kuid viirusepandeemia tõttu Eestis kehtestatud eriolukord tõmbas nendele plaanidele paraku kriipsu peale.

Pikk sunnitud paus tuli sisse, aga tundub, et seda võistlusnäljasemad oldi, sest laupäeva hommikul kogunes Eiklasse koguni 18 petankerit, nende hulgas ka kaks naismängijat.

Võistluspäev kujunes pingeliseks ja pikaks, sest kavas olid nii tulistamise- kui asetamiseturniirid.

Tulistamises jõudsid finaali Siim Sooäär ja Toivo Lepp, kus edu saatis Sooäärt tulemusega 22:7. Pronksikohtumises alistas Gunnar Usin tulemusega 20:14 Marek Kolga. Järgnesid Genadi Andrejev ja Aare Trave.

Asetamises oli esikuuik alljärgnev: 1. Siim Sooäär, 2. Enno Kermik, 3. Gunnar Usin, 4. Aare Trave, 5. Marek Kolk, 6. Kuno Kolk.

Nüüdseks on Saaremaa karikavõistlustel peetud seitse etappi, kus on mängimas käinud 21 erinevat mängijat. Karikavõistlusi juhib 159 punktiga Gunnar Usin. Talle järgnevad 2. Urmo Auväärt (124), 3. Siim Sooäär (116), 4. Aare Trave (115), 5. Enno Kermik (113), 6. Katrin Lember (99).

Gunnar Usin

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.