main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Petankerid Hiiumaal. Saaremaa Petangiklubi

Petankerid Hiiumaal. Saaremaa Petangiklubi

Siim Sooäär ja Aare Trave paarismängus neljandad

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
07.07.2020
08:32

3.-4. juulil võtsid Saaremaa Petangiklubi liikmed Siim Sooäär ja Aare Trave osa Hiiumaal toimuvatest Eesti meistrivõistlustest tulistamises ja paarismängus.

Reede õhtul alustas tulistamist 47 meest. Võistlus ebaõnnestus kahjuks mõlemal mängijal, sest Siim Sooäär sai 39. ja Aare Trave 45.koha.

Laupäeva hommikul alustas meistrivõistluste medalite peale jahti 40 paari. Alustuseks 4 vooru šveitsi süsteemis, kus Siim Sooäär ja Aare Trave said 3 võitu, mis viis karika 16 parema hulka. Hea mänguga alistati järgmised 2 tiimi.

Poolfinaalis tuli vastu tugev (hilisem võitja) Kärdla klubi tiim, kellelt tuli kahjuks vastu võtta suureskooriline kaotus. Pika päeva õhtuks (pronksi mäng peeti õhtul 23 paiku) ei jätkunud enam jaksu ja sellel korral tuli väga tubli tulemus 4. koht.

Saaremaa Petangiklubi

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.