main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Põlluäär rünnakul. Alver Kivi

Siim Põlluäär rünnakul. Alver Kivi

Siim Põlluäär: surusime Saaremaa esimese geimiga maha

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.03.2021
09:32

Bigbank Tartu saarlasest diagonaalründaja Siim Põlluääre hinnangul otsustati esimene finaalmäng Saaremaa Võrkpalliklubiga esimese geimiga.

„See oli tänase päeva võti,“ ütles Siim Põlluäär vahetult pärast kohtumist. „Saime selle geimi napilt kätte ja siis tundus, et vastasel läks kuidagi motivatsioon maha ning sisemine jõud sai otsa.“

Siim Põlluääre sõnul nõudsid poolfinaalid Selveriga Saaremaa meestelt kindlasti palju energiat ning see tõi vaimse väsimuse ja pinge languse. „Aga ega meil ka lihtne polnud, sest kolm nädalat ei saanud mängida ja vajalikku mängutunnetust ei olnud, kuigi lõpupoole hakkas see enam-vähem tulema,“ leidis ta.

Siim Põlluäär on kindel, et kuigi esimese kohtumise võitis Bigbank kindlalt, siis midagi veel otsustatud ei ole. „Seerias mängitakse kahe võiduni ja kohe kindlasti ei ole siin midagi veel tehtud. Korduskohtumises hoiame ikka oma joont, oleme väljakul rõõmsad ja ajame oma asja,“ märkis diagonaalründaja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.