main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Põlluäär liitub Itaalia klubiga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
19.06.2019
12:27

Saaremaa Võrkpalliklubi diagonaalründaja ja kapten Siim Põlluäär liitud Itaalia A3 liiga klubiga Tuscania Volley.

“Itaalia oli minu jaoks üks paremaid variante,” rääkis Siim Põlluäär, lisades, et Itaalia on ju võrkpallimeka. “Kindlasti on see minu jaoks uus väljakutse ning Tuscania volley’l on suur treener ja hästi korraldatud fännid. Ega siin midagi uurida polnud, võtsin väljakutse vastu ja tahan meeskonna aidata liiga võiduni.”

Treener Paolo Tofoli ütles klubi pressiteate vahendusel, et Siim Põlluäär tugevdab Tuscia meeskonna ründeterminali. “Suurepärase kogemusega Siimul on väga võimas käsi ja suurepärased sportlikud omadused, mis on võimaldanud tal olla Eesti meistrivõistluste parimate pommitajate seas viimase viie aasta jooksul, saades mitu korda parima meistrivõistluse ja parima meistrivõistleja mängija,” põhjendas peatreener valikut.

Siim Põlluäär ütles, et on väljakutseks valmis. “Rääkisin peatreeneriga paar päeva tagasi. Ta tervitas mind ja ütles, et me teeme koos suurepäraste inimestega suurepäraseid asju. Kuulsin nii palju positiivseid kommentaare ja me mõistame üksteist võimalikult hästi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.