main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlaste Cassandra. Janis Sprudzins/SMS

Siim Ots tuli Sugar III maailmameistriks

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
15.08.2023
14:21

Saaremaa Merispordi Seltsil on põhjust rõõmustada, sest klubi sai juurde värske maailmameistri.

Kokku võistles ORC klassi maailmameistrivõistlustel 11 Eesti meeskonda, neist kuue meeskonna liikmete seas oli ka SMS liikmeid.

Sugar III tuli C-grupi maailmameistriks. Sõideti Pärnu Jahtklubi nime all, aga meeskonda kuulus ka saarlane Siim Ots.

B grupis saavutas Katariina II kolmanda koha. Sõideti samuti Pärnu Jahtklubi nime alla, aga ka siin meeskonnas oli meie mehi. Kapten Aivar Tuulberg ja Joosep Laus.

B grupis võistles jahtlaev Forte , võisteldi Kalevi Jahtklubi nime all ja saavutati 8.koht. Kapteniks SMS liige Jaak Jõgi.

C grupis võistles veel jahtlaev Shadow, Kalevi Jahtklubi nime all. Meeskonda kuulus SMS liige Jaan Akkerman. Saavutati 8. koht

Jahtlaev Jazz, võistles samuti Kalevi Jahtklubi nime all, kuid meeskonnas oli mitu SMSi liiget – kapten Tarmo End, Rait Riim, Siim Viljakainen ja Jens Kasemets. Jazz sõitis endale välja C grupi 18. koha.

Ainukesena Saaremaa Merispordi Seltsi nime all võistelnud jahtlaev Cassandra saavutas  C grupis 47. kohta. 𝗠𝗲𝗲𝘀𝗸𝗼𝗻𝗱𝗮 𝗸𝘂𝘂𝗹𝘂𝘀𝗶𝗱 𝗸𝗮𝗽𝘁𝗲𝗻 𝗢𝗧𝗧 𝗛𝗔𝗞𝗞𝗔𝗝𝗔, 𝗣𝗘𝗘𝗧𝗘𝗥 𝗞𝗔𝗝𝗨, 𝗠𝗔𝗥𝗧𝗜𝗡 𝗦𝗔𝗥𝗔𝗣, 𝗥𝗛𝗢𝗗𝗔 𝗩𝗔𝗜𝗞𝗦𝗔𝗔𝗥, 𝗔𝗟𝗔𝗥𝗩𝗢𝗟𝗠𝗘𝗥, 𝗔𝗟𝗜 𝗢̈𝗭𝗧𝗨̈𝗥𝗞, 𝗣𝗔𝗧𝗥𝗜𝗖𝗘 𝗙𝗥𝗔𝗡𝗖𝗢𝗜𝗦 𝗥𝗘𝗡𝗘 𝗠𝗔𝗥𝗖𝗛𝗘𝗧𝗧𝗜.

Saaremaa Merispordi Selts

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.