main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sugar laineid murdmas. Roberto Della Noce / FIV

Sugar laineid murdmas. Roberto Della Noce / FIV

Siim Ots teenis Itaalias regativõidu

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
27.06.2018
08:14

20.-23. juunini toimusid Itaalias Napolis Ischias avamerepurjetamise ORC klassi Itaalia meistrivõistlused DHLi trofeele. Regatil osales kokku 60 meeskonda ja Eestisse tõi B grupi regativõidu 25 jahi konkurentsis Ott Kikkase jaht Sugar Pärnu Jahtklubist, meeskonnas ka Siim Ots, vahendab purjetamine. postimees.ee.

Eesti-Itaalia segameeskonnaga jaht Sugar skooris sõitudes 2-1-1-1-1-2-1 ja kokku seitse punkti, edu teisel kohal lõpetanud ja Itaalia meistritiitli (meistritiitleid jagatakse vaid Itaalia meeskondadele) võitnud Andrea Bazzini Extrema (modifitseeritud X35) ees suisa 14 punkti. Kolmanda koha sai samuti Italia 9.98 tüüpi jaht, Sarchiapone Fuoriserie 3M, kellel taktiku rollis juba kolm aastat Aivar Tuulbergi jahil Katariina II sama rolli täitev Lorenzo Bodini.

Sugari meeskonnas sõitsid Ischias Sandro Montefusco, Paolo Montefusco, Paolo Bucciarelli, Matteo Polli, Ott Kikkas, Marjaliisa Umb, Karl-Robert Trink ja Siim Ots.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.