main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Ennemuist Selveris. Alver Kivi

Siim Ennemuist Selveris. Alver Kivi

Siim Ennemuist riputab ketsid varna

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.08.2019
08:05

Eesti meeste võrkpalli Meistriliigas kuues erinevas meeskonnas mänginud temporündaja Siim Ennemuist on otsustanud tervislikel põhjustel pallimängu sellisel tasemel lõpetada, et keskenduda uutele väljakutsetele.

29-aastane temporündaja Siim Ennemuist on kõrgtasemel mänginud Tallinna Selveris 2007.-09. ja 2016.-17., Tallinna Tehnikaülikoolis 2009.-10. ja 2012.-16. ning Tartus 2010.-12., Rakveres 2017.-18., Saaremaal 2018.-19. ja Pärnus 2018.-19.

“Tervis ei pidanud vastu ja sel hooajal ma kindlasti ei mängi, kuid ei tea, mis tulevik toob,” rääkis Siim Ennemuist. “Põlv ei ole enam see, mis ta võiks olla ja tean, et ta ei pea hooaega vastu. Nii otsustasin hakata oma ambitsioone hakata pigem kusagil mujal realiseerima, kui võrkpalliplatsi peal.”

Mängumehe sõnul ei tulnud selline otsust raskelt, sest see on paratamatus ja samas ei ole midagi teha. Uue väljakutse leidis ta Eesti kaitsetööstusettevõttes Milrem Robitics.

“Võrkpalluri karjäärist on spordist tavaellu kaasa võtta meeletult palju mälestusi ja palju sõpru,” märkis Siim Ennemuist. “Ainuke, mis jääb kripeldama, et ei käinud välismaal, aga sellist ambitsiooni ma endale ei seadnud. Seepärast võib arvata, et saan oma võrkpalliaastatega rahul olla. Parimat saavutust on siiski raske öelda, aga äkki koondisesse jõudmine.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.