main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Ennemuist väljakul. Gertrud Alatare/volley.ee

Siim Ennemuist väljakul. Gertrud Alatare/volley.ee

Siim Ennemuist rannavolle etapil teine

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
20.06.2022
08:52

Kiirkasiino 2022. aasta rannavolle suvetuuri teise, Jazz Pesulad Cupi nimelisel etapil sai Siim Ennemuist teise koha.

Meeste finaalis läksid teist järjestikust turniirivõitu püüdma Urmas Piik ja Siim Ennemuist, vastaseks kogenud Karl Jaani ja hiljuti Eesti meeste võrkpallikoondisega Kuldliiga turniiri lõpetanud Märt Tammearu. Esimene geim oli tõeline võrdsete lahing, mis lõppes seisul 25:23 Jaani ja Tammearu võiduga. Piik ja Ennemuist ei suutnudki valusast esimese geimi kaotusest taastuda – Karl Jaanile ja Märt Tammearule kuulus ka teine geim seisuga 21:13 ja Piik – Ennemuist vahetasid eelmise nädalavahetuse turniirivõidu teise koha vastu. Meeste seas pälvis väärtuslikema mängija auhinna Karl Jaani.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.