main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Selver/TalTechi mehed alustasid finaalseeriat kindla võiduga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.03.2023
21:25

Eesti meeste võrkpalli meistrivõistluste finaalseeria algas tiitlikaitsja Tartu Bigbanki kodusaalis ligi 1000-pealise publiku silme all Selver/TalTechi 3:0 (25:23, 25:18, 25:23) võiduga.

Bigbank suutis küll kohati mängus püsida, ent kokkuvõttes tehti selgelt hooaja halvim esitus. Seni oli Tallinna klubi nende vastu saanud vaid ühe 3:2 võidu hooaja avamängus. Selver/TalTechi poolel tõi Denis Losnikov 9 punkti (+4). Rauno Tamme käis servimas, Johan Vahter ja Alari Saar tegutsesid liberotena.

Selver/TalTechi peatreener Andres Toobal tõdes, et mäng oli uimane mõlemalt poolt. “Ei olnud see meie poolt liiga energiline ja vastane oli ka selgelt kuskil unefaasis veel. Suutsime paremaid lahendusi leida ja targemad olla kui viimasel poolel aastal oleme olnud. Blokis ja kaitses olime korrektsed ja pidasime üldplaanis plaanist kinni, see tekitas eneseusku. Üprus oli ka tagasi ja oma serv toimis täna hästi,” kommenteeris Toobal volley.ee-le.

“Olime täna julged siis, kui me pidime olema ja mängisime targalt olukordi ja suutsime vastase rütmist välja viia ning kannatlikud olla. Ma ei osanud sellest mängust ausalt midagi oodata ja olen täna muidugi rahul tulemusega. Pidasime kaks rasket geimi lõppu vastu ja mehed vast hakkasid ka ise rohkem uskuma.”

Seeria teine mäng toimub 29. märtsil kell 19.00 TalTechi spordihoones, kolmas mäng 2. aprillil kell 17.00 Tartus ja neljas 5. aprillil kell 19.00 Tallinnas. Vajadusel peetakse viies kohtumine Tartus 9. aprillil kell 17.00, kuues Tallinnas 12. aprillil kell 19.00 ja seitsmes 15. aprillil Tartus kell 17.00.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.