main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Absoluutne meister Aimar Kuusnõmm. Erakogu

Absoluutne meister Aimar Kuusnõmm. Erakogu

Selgusid maakonna meistrid lamadessurumises

Kategooriad: Jõutõstmine
Autor: Alver Kivi
31.05.2015
20:22

30. mail toimusid Orissaare Spordihoones maakonna meistrivõistlused surumuses.

Juba neljandat järjestikust aastat toimus võistlus “Saaremaa lahtised meistrivõistlused klassikalises lamades surumises”. Teistkordselt toimusid Eesti Jõutõsteliidu ja MTÜ Orissaare Sport koostöös „Eesti karikavõistlused klassikalises lamades surumises.“

Arvestust peeti mitmes osas: Eesti karikaarvestus, Saaremaa meistrivõistluste arvestus, Eesti karikavõistluste võistkondlik arvestus ja Saaremaa võistkondlik arvestus.

Eesti karikavõistluste ja Saaremaa meistrivõistluste parimaks naiste arvestuses sai Johanna Randmets, Eesti karikavõistluste meeste arvestuses Siim Rast.

Saaremaa absoluutseks parimaks sai Aimar Kuusnõmm, parim Saaremaa võistkond on Saaremaa 1 (Rait Sagor, Aimar Kuusnõmm, Tiit Saarma).

Parim võistkond Eesti karikaarvestuses on Reval Sport.

Raimo Tamm

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.