main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublimed tüdrukud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tublimed tüdrukud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Selgusid koolinoorte rannavolle meistrid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
24.08.2019
08:50

23. august peeti Kuressaare Titerannas Saaremaa koolinoorte rannavolle meistrivõistlused, kus võistlustules olid nii poisid kui ka tüdrukud ja seda neljas vanuseklassis, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Tüdrukute U-14/U-16 võtsid osa seitse tublit paari, kus kõik paarid mängisid omavahel läbi. Ühegi kaotuseta tulid meistriks Aavik/Pihel. Teise koha saavutasid noored, kuid osavad Aavik/Põder, kolmas koht kuulus sellel aastal paarile Metsalu/Toom ning väga napilt jäid neljandaks Tasane/Haak.

Poiste U-14/U-16 turniiril osales 4 poiste duot. Tänavu jäid alistamatuks Ermann/Humal, kes 3 võiduga teenisid auväärse esime koha, neile järgnesid vennad Nelised ning 3. koha võitlesid endale välja Lepp/Kombe.

Neidude U-18/U-20 vanusegruppist võttis osa 3 paari. Tasavägistes mängudes võidutsesid sel korral Kadaja/Mägi, teine koht kuulus Põld/Aavikule ja pronksmedalid riputasime kaela Metsalu/Murule.

Noormeeste U-18/U-20 turniirist võttis sarnaselt tüdrukutele osa samuti 3 paari. Võiduka turniiri tegid Andrejev/Pool, kes alistasid kõik vastased tulemusega 2:0. Teine koht kuulus duole Lest/Vahter ja kolmas koht Raamat/Rosljukile.

U-14/U-16 tüdrukute turniiri  paremusjärjestus:

Kaari Liis Pihel/Laura Aavik

Grete Aavik/Maarja Põder

Annabel Metsalu/Triinu-Liis Toom

Geidi Tasane/Merili Haak

Marelle Lehtjärv/Mariete Järvelaid

Maris Rüütel/Liset Karu/Norna Põld

Helena Tamleht/Ulla Maripuu

U-14/U-16 poiste turniiri paremusjärjestus:

Saamuel Ermann/Egert Humal

Mihkel Nelis/Tanel Nelis

Reio Markkus Lepp/Kristo Kombe

Andris Oja/Kristofer Pajuste

U-18/U-20 tüdrukute turniiri paremusjärjestus:

Maike Kadaja/Karoli Mägi

Kätriin Põld/Laura Aavik

Annabel Metsalu/Mia Muru

U-18/U-20 poiste turniiri paremusjärjestus:

Egert Andrejev/Gerdo Pool

Kaspar Lest/Mart Vahter

Tanel Raamat/Martin Rosljuk

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.