main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk rünnakul. volley.ee/Gertrud Alatare

Hindrek Pulk rünnakul. volley.ee/Gertrud Alatare

Selgus EM finaalturniiril mängiv võrkpallikoondis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.09.2019
09:33

Eesti meeste võrkpallikoondis sõidab kolmapäeval Hollandisse Rotterdami, kus alustatakse reedel, 13. septembril Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri. Eesti meeskonda kuulub finaalturniiril 14 mängijat.

Rahvusmeeskonna koosseis EMil: Kert Toobal, Markkus Keel, Renee Teppan, Hindrek Pulk, Ardo Kreek, Timo Tammemaa, Andri Aganits, Andrus Raadik, Rauno Tamme, Kristo Kollo, Robert Täht, Martti Juhkami, Rait Rikberg, Silver Maar. Peatreener Gheorghe Crețu, treenerid Rainer Vassiljev ja Alar Rikberg, statistik Märt Pajusalu, ÜKE treener Mirko Fasini, mänedžer Robin Ristmäe, füsioterapeut Gardo Maruste, massöör Jüri Mälk.

EM-finaalturniir toimub 13.-29. septembril Belgias, Prantsusmaal, Hollandis ja Sloveenias. Eesti peab alagrupikohtumised Hollandis kahes erinevas linnas, meie vastasteks on Holland, Poola, Tšehhi, Ukraina ja Montenegro.

Eesti alagrupimängude ajad EMil (Eesti aeg):

13.09 kell 18.00 Eesti – Poola (Rotterdam, Rotterdam Ahoy hall)

14.09 kell 20.00 Eesti – Montenegro (Rotterdam, Rotterdam Ahoy hall)

15.09 kell 20.00 Tšehhi – Eesti (Rotterdam, Rotterdam Ahoy hall)

17.09 kell 21.00 Eesti – Holland (Amsterdam, Sporthallen Zuid hall)

18.09 kell 17.00 Ukraina – Eesti (Amsterdam, Sporthallen Zuid hall)

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.