main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehine mees Sander Viira. Alver Kivi

Mehine mees Sander Viira. Alver Kivi

Sander Viira: mehine mees suudab nõrgemaid kaitsta

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.02.2018
17:26

Premium liiga avaringi tutvustab kampaania „Mehiste meeste mäng”, mistõttu uuris portaal jalgpall.ee FC Kuressaare mängijalt Sander Viiralt, mis teeb ühest mehest just mehise mehe.

„Kindlasti see, kui mees suudab endast nõrgemaid kaitsta,” vastas küsimusele Viira. Enda kõige mehisemaks teoks peab ta oma teenistust kaitseväes. „See kasvatas mind meheks, sest sai korraliku talvega huvitavates tingimustes metsas elatud.”

Oma meeskonna mehisemaks palluriks peab ta Elari Valmast. „Ta on tugev, aga samas heasüdamlik ja aitab teisi,” kiidab Viira võistkonnakaaslast.

Viira usub, et FC Kuressaare on piisavalt mehine, et alustada hooaega täistuuridel ja edukalt. „Loomulikult oleme valmis. Kui vaadata meie meeskonda, siis on piisavalt nii kogemust kui ka noorust. Noored on kindlasti vihased, aga eks saab olema vanemate mängijate ülesanne neid kontrollida.”

Individuaalsetest eesmärkidest rääkides mõtleb Viira pigem mäng korraga. „Praeguse seisuga suurele pildile hooaja lõikes veel ei mõtle. Igas mängus lähen maksimumi andma ja head tulemust tegema. Tahaks näiteks FC Flora vastu näha, milleks me suutelised oleme.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.