main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarte mängude ajal terroriohtu pole

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
18.06.2019
09:05

Gibraltari situatsiooninõukogu hindas maailma terroristlikust tegevusest lähtuvalt kohalikku ohu taset ja leidis, et Saarte mängude ajal pole muretsemiseks põhjust, kirjutas Gibraltar Chronicle.

Koosolekut juhatasid kindralleitnant Edward Davis ja tsiviiljuhtumite eest vastutav minister Gilbert Licudi. Tehtud avalduses ütles valitsus, et Gibraltari õiguskaitseasutused jätkavad vajalike meetmete rakendamist, et hoida kogukond ohutuna, muutes nende töökorraldust, pidades silmas selliseid avalikke üritusi nagu juulis toimuvad Saarte mängud.

Pärsia lahe koostöönõukogu vaatas läbi ka kõik kohalikud julgeoleku- ja tsiviiljuhtumiküsimused ning leidis, et terrorirünnaku ohu tase ei ole muutunud. Samas koostöönõukogu jälgib jätkuvalt tähelepanelikult luureandmeid seoses Gibraltariga. Pärsia lahe koostöönõukogu palub üldsusel jääda valvsaks ja teatada mis tahes julgeoleku- ja õiguskaitseküsimustest Gibraltari kuninglikule politseile.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.