main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarte mängud kutsuvad osalema

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
29.06.2021
08:56

Rahvusvahelised Saarte mängud toimuvad sel aastal digitaalselt ning ainult ühes valdkonnas ja on kõigile avatud. Nimelt on IIGA poolt korraldamisel virtuaalne jooks/kõnd 5 km.

IIGA 5k Challenge on virtuaalne võistlus, mis toimub 3. juulist kuni 9. juulini, ehk ajal, mil need võistlused oleksid pidanud Guernseyl toimuma. Ametlik võistlus algab samal päeval, kui Rahvusvahelise Saarte Mängude Assotsiatsiooni liikmed kohtuvad virtuaalselt iga-aastaseks üldkoosolekuks.

Virtuaalne võistlus, kuhu kõik on kutsutud, on tasuta ja sellega on lihtne liituda. Siin peetakse silmas kõiki saarte elanikke ja isegi neid, kes elavad mujal, kuid on sündinud organisatsiooni kuuluval saarel! Sel aastal saavad kõik osaleda ja mida rohkem, seda toredam! Kutsuge palun kõik sellest osa võtma.

Virtuaalsel võistlusel kutsutakse kõiki üles jooksma või kõndima 5 kilomeetrit, mis registreeritakse rakenduses RaceONE (tasuta alla laadida ja varjatud kulusid pole). Parimad ajad meestele ja naistele ning enim osalejaid saare kohta kuulutatakse võitjateks!

Osalejate arv saarel on elanikkonnale proportsionaalne ja seega on kõigil suurtel või väikestel liikmessaartel võimalus võita. Võistlus on enamuse jaoks lihtsalt lõbu, et ergutada füüsilist tegevust, kuid mõnel ka võimalus võistelda teiste saarlastega.

Võistlus algab 3. juulil ja lõpeb nädal hiljem 9. juulil. Osalemine on lihtne ja tasuta. Liitumiseks peate tegema järgmist.

  1. Laadige alla rakendus RaceONE.
  2. Valige võistlus: IIGA 5k CHALLENGE. Registreerige oma saar, kus kasti pealkiri on CLUB, koodi pole vaja.
  3. Makse pole vajalik
  4. Järgige juhiseid ja registreeritakse ainult üks katse.
  5. Vajutage START ja jätkake. Teie võistlus algab alles siis, kui vajutate START KOHE.
  6. Saate rakenduses registreeruda kohe, kuid võite võistelda alles 3. juulil.
  7. Jagage nii palju kui võimalik ja esitage oma sõpradele ja kõigile väljakutse. # iiga5kchallenge

Oleme väga tänulikud abi eest IIGA 5k Challenge’iga liitumiseks!

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.