main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm koos EOK presidendi Urmas Sõõrumaaga. EOK

Raigo Kuusnõmm koos EOK presidendi Urmas Sõõrumaaga. EOK

Saarlastest medalistid EOK tänuvastuvõtul

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
15.06.2018
12:46

Eesti Olümpiakomitee tunnustas Hilton Tallinn Park konverentsikeskuses peetud pidulikul tänuvastuvõtul tänavu rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt seni juba 52 medalit võitnud sportlasi ja nende treenereid.

Teiste seas osalesid jääpurjetamise Ice-Optimist klassi maailmameister Karl Ader ja DN-juunior klassi pronksmedalist Joosep Laus, keda juhendab Viktor Umb ja kulturismi Euroopa meister Raigo Kuusnõmm.

EOK president Urmas Sõõrumaa tänas oma kõnes sportlasi ja nende treenereid, kes on selle aasta esimesel poolel jõudnud rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medalivõiduni, ning märkis, et selle tulemusel on meie taasiseseisvumise aja jooksul kogutud tiitlivõistluste medalisaak lähenemas märkimisväärse 2400 medalini. „Väikese rahva jaoks on need suured numbrid ning näitavad Eesti rahva elujõudu ja pealehakkamist.“

Sõõrumaa ütles, et kõige tähtsam on spordis inimese sisu ning rõhutas hariduse ja tarkuse tähtsust. „Impulss, mis pjedestaalile viib, saab alguse peast. Õppige ja arendage ennast, sest ainult nii jõuab maailma kõrgematele pjedestaalidele,“ ütles Sõõrumaa.

Vastuvõtule olid kutsutud nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel maailma- ja Euroopa meistrivõistlustelt tänavu medaleid võitnud täiskasvanud, noorsportlased ja parasportlased oma treeneritega ning maailmameistriks ja Euroopa meistriks tulnud veteransportlased.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.