main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Volume Design meeskond. Helmut Hansen

Volume Design meeskond. Helmut Hansen

Saarlaste hokiklubi harrastajate liigas kolmas

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
18.03.2020
08:36

Harrastajate Hokiliiga (HHL) juhatus otsustas lõpetada seoses kehtestatud eriolukorraga 2019-2020 hooaja võistlused.

Kuna HHL hooaja kalendri mängude teise etapi esimese ringi kõik mängud on kõikides gruppides mängitud, määratakse hooaja paremusjärjestus selle ringi tulemuste põhjal.

HHL liiga teises tugevusgrupis sai kaheksa meeskonna konkurentsis saarlaste Edvin Ollini, Olari Tiiduse, Risto Alti ja Marek Pallase meeskond T-Rex/Volume Design 8 punktiga kolmanda koha.

„Eks see lõpp tuli suhteliselt ootamatult nüüd,“ tõdes Risto Alt. „Oleks pidanud tegelikult ühe ringi veel mängima, aga kolmas koht on kokkuvõttes okei. Maksimaalne oleks olnud teine koht.“

Risto Alt märkis, et 13 punktiga esikoha saanud HC Vepr, kes ülemisest grupist “kogemata” kukkus oli liiga kõva. „Seal endised meistriliiga mängijad ja isegi üks eks lätikoondislane vist.

Meeskond oli meil iseenesest sel hooajal tugevam, kui eelmisel. Tulid juurde mõned päris head soomlased,“ lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.