main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karel Ellermaa oli meeskonnas põhisidemängija rollis. Alver Kivi

Karel Ellermaa oli meeskonnas põhisidemängija rollis. Alver Kivi

Saarlased võitsid Tallinna Ülikooliga esiliiga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.04.2019
08:41

Tallinna Ülikool jäi meeste võrkpalli esiliigas tänavu kaotuseta, kui kahe võiduni peetud finaalseeria teises vastasseisus oldi sarnaselt esimesele üle tiitlit kaitsnud Eesti Maaülikooli Spordiklubist, vahendab volley.

Finaalseeria esimeses kohtumises kodusaalis 3:0 (19, 14, 21) võidu noppinud põhiturniiri parim Tallinna Ülikool oli edukas ka teises vastasseisus, saavutades võõrsil põhiturniiri viienda ja eelmisel hooajal esiliigas võidutsenud Eesti Maaülikooli Spordiklubi üle 3:0 (13, 16, 23) paremuse. Saarlastest mängisid meeskonnas Karel Ellermaa, Timo Jakobson ja Ivar Laes.

Tallinna Ülikooli esikoha teeb erilisemaks fakt, et tänavusel hooajal võideti kõik 28 kohtumist. Eelmisel hooajal pronksmedali teeninud Tallinna Ülikool jõudis esiliigas kuldmedalini ka 2017. aastal, kuid seda koos Rakvere Võrkpalliklubiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.