main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Katariina Peetson/jalgpall.ee

Katariina Peetson/jalgpall.ee

Saarlannad võitsid Floraga Superkarika

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.03.2023
21:41

Tallinna FC Flora naiskond alistas jalgpalli Superkarika finaalis 4:2 Saku Sportingu. Florast sai seitsmekordne Superkarika võitja. Teiste hulgas panustasid Victoria Vihman, Helina Tarkmeel ja Kristina Teern.

„Saku pani esimesel poolajal meil väga hästi mingid käigud kinni ja me ei tulnud hästi toime, kuidas seda lahendada. Juhtus paar apsakat ja sealt need nende väravad tulid. Vaheajal rääkisime läbi, mida taktikaliselt muuta – mängijad leidsid teisel poolajal ise lahendused ja paanikat neil kindlasti polnud,“ rääkis Flora naiskonna peatreener Aleksandra Ševoldajeva jalgpall.ee-le. „Muidugi olen mänguga rahul. Kõik mängijad olid väga heal tasemel ja võistkondlikult toimisime väga hästi,“ lisas Ševoldajeva.

Väravavaht Victoria Vihman tegi kaasa kogu kohtumise, poolkaitsja Helina Tarkmeel vahetati pingile 86. minutil, ründaja Kristina Teern sekkus 80. minutil.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.