main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rauno Tamme rünnakul. Alver Kivi

Rauno Tamme rünnakul. Alver Kivi

Saaremaale kodus kindel võit

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.02.2018
22:20

Balti võrkpalliliigas võõrustas Saaremaa võrkpalliklubi kolmapäeval Rakvere võrkpalliklubi, keda võitis 3:0 ja tõusis sellega Pärnu ees taas liidriks.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises oli domineerivamaks pooleks Saaremaa meeskond, kuigi esimene geim võideti alles 29:27. “Geimi lõpp oli punkt-punktis, kuid võtu koht oli 24 pealt ka olemas, aga ise andsime selle käest ära. Geimilõpp oli veel selline, aga järgmised olid kontrollitavamad,” märkis peatreener Urmas Tali.

Pea kõigile meestele mänguaega andnud Urmas Tali hoolaealused ründasid kahes järgmises geimis mitmekülgsemalt, lõid teravat servi ja olid blokis kindlad. Saaremaa valitses mängu ning võitis kindlalt 25:17 ja 25:19.

“Teises ja kolmandas saime hoo sisse,” märkis peatreener. “Rakvere alustas hästi ja väike ehmatus ta oli, aga me ise alustasime ka passiivselt, kuid õnneks tuli meestele mänguisu tagasi.”

Saaremaa jahib jätkuvalt koos Pärnuga põhiturniiri esikohta. Punkte on Saaremaal nüüd 63 ja peetud on 24 kohtumist. Enne Saaremaa ja Rakvere mängu liidrikohal olnud Pärnul on peetud samuti 24 kohtumist ja punkte 62.

Saaremaal on pidada veel kaks kohtumist Lätis RTU/Robežsardze ja Jelgava vastu, Pärnu kohtub Järvamaa ja Selver Tallinnaga. Urmas Tali hinnangul on põhiturniiri võidust siiski veel vara rääkida, sest Lätis on kaks rasket mängu tulemas. “Riia ja Jelgava mehed on kodus head, keskendume neile ja vaatame, mis saab,” lausus ta.

Saaremaal jagusid punktid väga ühtlaselt, sest Rauno Tamme tõi 9, Hindrek Pulk, Konstantin Ryabukha, Helar Jalg ja Siim Põlluäär 8 punkti. Rakvere poolel panustas Andris Õunpuu 11 ja Siim Ennemuist 6 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.