main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaitses tuleb teha perfektne sooritus. Irina Mägi

Kaitses tuleb teha perfektne sooritus. Irina Mägi

Saaremaal tuleb peatada Milano raskekahurvägi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.02.2020
08:44

Võrkpalli CEV Challenge Cupi veerandfinaalis tuleb Saaremaa Võrkpalliklubi meestel asuda järgmisel kolmapäeval ja neljapäeval vastu Itaalia Allianz Powervolley Milanole, kelle ridades teeb kaasa kaks serblasest Euroopa meistrit, Hollandi, Itaalia, Saksamaa ja Sloveenia nimekad koondislased.

“Me ei pea neid kuidagi kartma, me mängime lihtsalt võrkpalli ja me ei lähe sõtta,” märkis peatreener Ioannis Kalmazidis. “Me austame kõiki oma vastaseid, olgu see siis Jelgava või Milano. Me läheme ja anname enda parima ning valmistume võitmiseks ja kaotus ei kuulu meie valikutesse.”

Ioannis Kalmazidis ütles, et kui Milano ei mängi saja protsendiliselt, siis tekitab Saaremaa neile  raskusi ja see on meeskonna eesmärk. “Me peame mängima kõikides komponentides – servil, kaitses ja rünnakul eksimatult, sest vastas on väga hea oponent,” lausus ta.

“Piisab ühes elemendis pisut järgi anda, kui nad meid hävitavad. Me peame olema ise väga head. Kuidas me seda teeme, sellele peame mõtlema ja see on väga keeruline nende nõrkused üles leida. Aga igal meeskonnal on olemas oma plussid ja miinused, püüame selle mitte kõige parema üles leida ja selle oma kasuks pöörata.”

Milano rünnakute liidrid on Euroopa meistritiitlit kandvad Serbia koondislased nurgaründajad Nemanja Petric ja Aleksandar Okolic, neile finaalis alla jäänud kuid turniiri parimaks keskblokeerijaks valitud sloveen Jan Kozamernik, Hollandi ja Saksamaa koondise diagonaalründajad Abdel Azis Nimir ja Linus Weber. Sidemängijatena klapitavad selle rünnakujõu kokku itaallased Marko Izzo ja Riccardo Sbertoli.

Saaremaa meeskonna keskblokeerija Beau James Graham tõdes, et Milanol on väga kogenud mängijad ja meeskond tundub võitmatuna. “Aga ka meil on fantastiline meeskond ja väga head ründajad. Ma ei näe muretsemiseks põhjust,” oli austraallane enesekindel.

Küll aga leidis Beau Graham, et Saaremaa meeskond peab olema kõigis mänguelementides korralikul tasemel ja siis on Milano võidetav. “Minu jaoks on mäng Milanoga väga oluline, kuna see on meie klubile tähtis samm ja ajalooline saavutus,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.