main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Valitsev meister Carl Hellat avas võistluse Saaremaal. Mats Soomre

Valitsev meister Carl Hellat avas võistluse Saaremaal. Mats Soomre

Saaremaal selguvad golfi löögimängu meistrid

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
23.08.2019
09:57

XXVI Eesti löögimängu meistrivõistlused golfis saavad alguse täna Saaremaa Golf & Country Clubis. Saaremaale jõuab Eesti golfi kroonijuveel esmakordselt ning starti asub 96 võistlejat.

Meeste võistluses asub tiitlit kaitsma, kahekordne valitsev Eesti meister Carl Hellat, kuid kindlasti ei taha Hellati kolmanda võiduga leppida hiljuti Inglismaal edukalt noorte MMil esinenud Kevin Christopher Jegers ega ka eelmise aasta hõbe Joonas Juan Turba. Oma sõna on kindlasti öelda ka 2013. aasta meistril Egert Põldmaal, kes eelmine aasta piirdus pronksiga. Lisame nimekirja eelmise aasta neljanda Markus Varjuni, kes vaid nädal tagasi lõpetas Latvian Openi teise kohaga ning mine tea, äkki hetkel WAGR edetabelis kõrgeimait kohta hoidev, vaid 14-aastane Richard Teder, Timo Raukas või Marten Palm leiavad mooduse favoriite üllatada.

Naiste võistlus saab aga kindlasti uue meistri, kuna starti ei tule erinevatel põhjustel paraku ükski varasem Eesti meister. Favoriitideks on kolmik Anete Liis Adul, Mariliis Palm ja Karola Soe. Adul sai käesoleval suvel teise koha rajamängu meistrivõistlustel ning võitis Eesti naiste karika. Mariliis Palm aga võidutses rajamängu meistrivõistlustel ning eelmise aasta hõbeda Karola Soe trumbiks võiks olla koduväljak.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.