main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Harri Palmar fännidega kohtumas. Irina Mägi

Harri Palmar fännidega kohtumas. Irina Mägi

Saaremaaga liitus Harri Palmar

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
18.06.2018
23:16

Saaremaa Võrkpalliklubi on löönud käed ka kolmanda temporündajaga, kui meeskonnaga liitub Pärnu Võrkpalliklubi kapten Harri Palmar.

“Kuna olin juba viimased neli aastat Pärnu klubis mänginud, siis tundus, et on õige aeg edasi liikuda ja Saaremaa Võrkpalliklubi tundus selleks parim variant,” põhjendas Palmar oma valikut.

“Saaremaa klubi on küll veel väga noor, kuid juba eelmisel aastal oli näha, et seal tehakse asja professionaalselt ja kõrgete sihtidega. See läheb minu mõtetega hästi kokku. Kindlasti hakkan ennast väga koduselt ja mugavalt siin tundma.”

Samas on Harri Palmaril Saaremaa juured, sest tema ema on sündinud ja üles kasvanud Kuressaares, lõpetas Saaremaa Ühisgümnaasiumi ja siirdus siis õppima mandrile. Lisaks elab siin veel Palmari vanaema ja palju teisigi sugulasi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.