main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaaga liitunud Markus Uuskari panustab arengusse

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.07.2019
09:19

Kui juba eelmisel aastal pani Saaremaa Võrkpalliklubi silma peale Markus Uuskarile, kuid teenistuse tõttu kaitseväes tuli tema teenetest ootamatult loobuda, siis tänavu minnakse juba ühiselt edasi.

“Markuse näol on tegemist mitmekülgse mängumehega, kes saab aidata meid nii diagonaalründaja, kui ka nurgaründaja positsioonil,” rääkis meeskonna mänedžer Hannes Sepp.

Kaitseväe teenistuse tõttu mullu Rakvere Võrkpalliklubis pallinud 22-aastane Markus Uuskari ütles, et eelistas Saaremaad just tiimi tugevuse tõttu. “Kindlasti on meeskonnas tugevad treeningud ja minu eesmärk on teha järgi eelmisel aastal pooleli jäänu,” märkis ta.

“Tuleb aastaga piisavalt areneda, et jõuda tasemele, millega tulevikus Eestist välja minna. Juurde on vaja panna igas elemendis, trennida tuleb jõusaalis ja parandada on vaja väljakul palliga mängu.”

Kuigi Markus Uuskari võib mängida nii diagonaal-, kui nurgaründaja positsioonil, siis seisab tal meeskonnas ees tõsine võitlus mänguaja saamise nimel, sest konkurents saab olema tõsine. “Eks näeme, kuidas hooaja jooksul minema hakkab, aga see viibki edasi, kui igale positsioonile on mitu võrdväärset mängijat,” lausus ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.