main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pronksine meeskond. Aivi Auga

Pronksine meeskond. Aivi Auga

Saaremaa võttis esiliigas pronksmedalid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
14.04.2019
16:16

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Saaremaa pronksiseeria teises kohtumises kodus LotusTimber/Neemeco SK 3:0  võitis pronksmedalid.

Seega riputati pronksmedalid põhiturniiril seitsmendaks tulnud Saaremaa mängijate kaela, põhiturniiril kolmanda koha hõivanud LotusTimber/Neemeco SK jäi sarnaselt kahele eelmisele aastale esimesena medalita.

“Need medalid on meile kulla väärtusega,” tunnistas meeskonna treener Asko Esna. “Olime vastasest nii füüsiliselt, kui mentaalselt üle. Olen meeste üle äärmiselt õnnelik, see on saavutus ja olen kõigiga rahul. Iga mees, olgu ta siis platsil või kastis oli meile kulla hinnaga.”

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises võitis Saaremaa geimid 25:18, 25:18, 25:17. Asko Esna ütles, et Neemecole mindi peale sama taktikaga, mis esimeses mängus. Serviga panustati konkreetsetele meestele, blokis ja kaitses püüti asjad korras hoida. “Kui esimeses mängus oli mäng mõlemalt poolt suhteliselt rabe, siis nemad olid samal tasemel ja meie panime juurde,” tõdes Esna.

“Ei tekkinud kordagi tunnet, et see asi võiks käest ära minna. Eks me play-offidest alates oleme saanud mängida oma parima koosseisuga ja asjad hakkasid õnnestuma. Emotsioon ja tahe pronksmedalid võita oli suur.”

Mängisid: Robin Alba, Hardi Aun, Asko Esna, Oskar Kivi, Maksim Losnikov, Martin Meerits, Sander Õispuu, Taavi Prei, Siim Olavi Rantanen, Urmo Saar, Randel Sepp, Sander Talistu, Armand Tamm, Karl Tartes, Mart Tiitsaar, Madis Tisler.

Esiliiga lõplik paremusjärjestus: 1. Tallinna Ülikool (üldjärjestuse 7.), 2. Eesti Maaülikooli Spordiklubi (8.), 3. Saaremaa (9.), 4. LotusTimber/Neemeco SK (10.), 5. BMF/Rakvere Võrkpalliklubi (11.), 6. TalTech/Kiili (12.), 7. Võru Võrkpalliklubi/Werro (13.), 8. Liider/Rae vald (14.), 9. Tallinna Spordikool (15.), 10. Audentese SG/Noortekoondis (16.), 11. Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi (17.) ja 12. IMsport/Järvamaa (18.).

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.