main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa võrkpallinaiskond loobub liigamängudest

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.08.2019
11:20

Saaremaa võrkpallinaiskond loobub uuel hooajal mängijatenappusele viidates Eesti meistriliigas ja esiliigas osalemast.

“Loobumise peapõhjus seisneb kohalike naiste soovis teha võistlemisele aastane paus,” ütles klubi eestvedaja Kristi Põld eile Võrkpall24.ee’le.

“Uuel hooajal on saarel vaid kaks naist, kes saaksid ja tahaksid treenida ning võistelda. Mitu mängijat on lapseootel, lisaks soovivad osad keskenduda töökohustuste täitmisele ja koolitööle,” lisas Põld.

Mullu 24-aastase pausi järel kõrgliigasse naasnud Saaremaa naiskond oli Eesti meistrivõistlustel lähedal TalTechi alistamisele ja finaali pääsemisele, ent lõpuks tuli Peeter Vahtra hoolealustel leppida pronksiga. Naiskond oli igapäevaselt jagatud kaheks – ühed treenisid Tallinnas, teised Kuressaares. Kokku saadi nädalavahetuseti, mil kavas olid mängud.

Põld rõhutab, et tegu pole jäädava lahkumisega, vaid vaheaastaga. Kurb on aga see, et Saaremaa pole uuel hooajal esindatud enam meistri- ega esiliigas.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.