main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ei väljakul ega väljaku ääres omavahel suhtlemisega hätta ei jäädud. Allan Mehik

Ei väljakul ega väljaku ääres omavahel suhtlemisega hätta ei jäädud. Allan Mehik

Saaremaa Võrkpalliklubis 14 keeles

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.03.2020
08:05

Kuigi Saaremaa Võrkpalliklubis käis töö inglise keeles olid meeskonna mängijad võimelised aru saama, end väljendama ja ka suhtlema 14 erinevas keeles.

Kõige suurem spetsialist oli maailma erinevates liigades mänginud meeskonna kapten Daniel Maciel, kes räägib portugali, hispaania, inglise, itaalia ja prantsuse keelt. Talle assisteeris peatreener Iannis Kalmazidis kreeka, rootsi, inglise ja ungari keelega. Hästi saab hakkama ka sidemängija Reto Gieger, kellele pole probleem suhelda inglise, saksa, prantsuse, poola ja hispaania keeles.

Kuubalane Javier Jimenez räägib lisaks hispaania keelele veel ka inglise keelt ning saab aru itaalia keelest. Austraallane Beau James Graham räägib lisaks emakeelele veel rootsi keelt. Kui meeskond mängis Lätis, siis on abiks Artis Caics, kes saab hakkama veel ka vene ja inglise keelega.

Kuna eestlased nii suured rännumehed pole olnud, siis on ka nende oskused tagasihoidlikumad ja piirduvad peamiselt inglise keelega. Küll aga saab Keith Pupart aru prantsuse ja Henri Treial mingil määral itaalia keelest. Samas valdab keskblokeerija puhtalt Võru murret nagu Markkus Uuskari Hiiumaa oma. Meeskonna massöör Gardo Maruste lisab kollektsiooni veel ka Soome keele.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.