main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubiga liitus soomlane Sauli Sinkkonen

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.07.2020
09:55

Saaremaa Võrkpalliklubi annab teada, et meeskonna liitub Soome koondislane keskblokeerija Sauli Sinkkonen.

201 sentimeetri pikkune Sinkkonen on oma karjääri jooksul mänginud nii Soomes, Belgias (Interfreight Antwerp VT), Prantsusmaal (Chaumont Volley-Ball 52), kui viimati ka Rumeenias (Volei Municipal Zalău).

Koos Wennderiga peavad nad hakkama uuel hooajal kandma põhiraskust tempomeeste osakonnas, kuid juba kolmapäeval on üks põnev mees veel samasse osakonda liitumas.

„Ma olen kuulnud vaid väga positiivset tagasisidet oma uue klubi kohta. Ja ma olen kuulnud, et Saaremaal on suurepärased ja väga lärmakad fännid,“ rääkis Sauli Sinkkonen. „Ma tõesti ootan väga uut hooaega ja olen valmis võitlema tiitlite eest!“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.